fbpx

Dospělí

Pleny pro dospělé Dr.Skipp Econom Line poskytují spolehlivou ochranu a pohodlí pro lidí se střední nebo těžkou inkontinencí. Díky použití moderních materiálů tyto inkontinenční pomůcky rychle odvádí moč od pokožky a dobře neutralizují zápach. Indikátor vlhkosti včas upozorní, že je potřeba absorpční plenu vyměnit. 

Dr.Skipp Active Line je řada diskrétních inkontinenčních kalhotek, které pomáhají lidem trpícím inkontinencí, žít aktivní život. Kalhotky dobře sedí a zajišťují maximální pohodlí a bezpečí při běžném pohybu. Absorpční kalhotky Dr.Skipp Active Line jsou diskrétní pod oblečením a vypadají  jako klasické spodní prádlo. 

Anna Knížková
Anna Knížková
31 března, 2020
Read More
Hodnotí: Dr.Skipp Active Line Velikost L (obvod 100 cm až 140 cm). Jsem velmi spokojená pleny jsou sice slabé a tak se hodí spíše na denní nošení pod oblečením nejsou vidět.

Absorpční hygienické podložky Dr.Dkipp Soft Line se superabsorbentem jsou tenké a lehké, ale přitom velmi savé. Nepromokavé podložky spolehlivě chrání povrchy a jsou vhodné pro inkontinentní pacienty všech stupňů.

Květa
Květa
2 března, 2020
Read More
Hodnotí: Dr.Skipp Soft Line 60x90cm.
Květa B.
Květa B.
25 března, 2020
Read More
Hodnotí: Dr.Skipp Soft Line 60x90cm.
Previous
Next