fbpx

Děti

Dětské plenky Skippy Econom

Skippy Econom je cenově dostupná řada kvalitních plen. Tyto jednorázové plenky se dokonale fixují na těle děťátka a rychle odvádějí vlhkost od pokožky. Polypropylenové zapínací pásky umožňují bezproblémové opakované zapínání a rozepínání plenky.

Viktoriya B.
Viktoriya B.
8. února, 2020
Read More
Hodnotí: Skippy Econom Vel. 5, 42 ks. Plenky rozhodně doporučuji. Jsem s nimi velmi spokojená. Neprotecou, syn nemá opruzeniny a perfektně padnou.
Monika Svobodová
Monika Svobodová
11 dubna, 2020
Read More
Hodnotí: Skippy Econom Vel. 5, 42 ks. Zkoušela jsem objednat poprvé. Byla jsem zvědavá a za nás obrovská spokojenost navíc jsme dostali pleny z každé kategorie jako zkušební, plus navíc dezinfekci. Za nás super. Vydrží celou noc aniž by protekly určitě budeme brát i nadále.
Martina
Martina
19 dubna, 2020
Read More
Hodnotí: Skippy Econom Vel. 5 (12-25 kg), 42 ks.
Blanka Bubancova
Blanka Bubancova
19 dubna, 2020
Read More
Hodnotí: Skippy Econom Vel. 3 (4-9 kg), 56 ks. Supr.
Previous
Next

Dětské plenky Skippy More Happiness mají stejné vlastností jako plenky nejznamějších značek, ale přitom jsou cenově příznivější. Superabsorpční polymer zajišťuje vyšší savost a rychlejší absorpci. Indikátor vlhkostí upozorní, že ja na čase plenku vyměnit.

Michala K.
Michala K.
6. února, 2020
Read More
Hodnotí: Skippy More Happiness Ve. 3, 60 ks. Plenky jsou úžasné!!!Krásný design, vynikající savost, bez problémů udrží miminko v suchu celý den 🙂
Darka
Darka
22 dubna, 2020
Read More
Hodnotí: Skippy More Happiness Vel. 5 (12-25 kg), 42 ks. Skvělé, super velikost a savost.
Previous
Next

Plenky Skippy Premium poskytují zvýšené pohodlí a splňují
nejvyšší požadavky, s jakými rodiče přistupují k volbě plenek pro své dítě. Přes svou tradičně velmi příznivou cenu se plenky Skippy Premium svou kvalitou vyrovnají předním světovým značkám.

Michala K.
Michala K.
6. února, 2020
Read More
Hodnotí: Skippy Premium Vel. 3 (4-9 kg), 84 ks. Skvělé plenky na našem trhu, které rozhodně obstojí i před větší konkurencí. Cenově dostupné, přesto maximálně spolehlivé.
Darka
Darka
22 dubna, 2020
Read More
Hodnotí : Skippy Premium Vel. 5 (12-25 kg), 64 ks.
Previous
Next

Absorpční podložky Skippy Light jsou vhodné na doma a na cestování. Jemny povrch mometálně odvede tekutinu. Prostřední vrstva se superabsorbentem promění ji v gel a spolehlivě udrží uvnitř. Spodní strana je vyrobena z nepropustného materiálu.

Radka
Radka
25 dubna, 2020
Read More
Hodnotí: Skippy Light 60x60cm. Naprostá spokojenost s podložkama Jsou levnější než ostatní značky, přesto že jsou mnohem tenčí mají skvělou absorbci a jako jediné mají uvnitř gel který funguje. Určitě doporučuji.

Kalhotkové plenky Skippy Pull Up se mohou pochlubit všemi vlastnostmi, které rodiče oceňují u plenek předních světových značek. Široký pružný pás zajistí maximální pohodlí. Praktický indikátor vlhkosti upozorní, že ja na čase plenku vyměnit.

Viktoriya B.
Viktoriya B.
8. února, 2020
Read More
Hodnotí: Skippy Pull Up Vel. 5 (12-18 kg). Jsem velice spokojená, plenky jsou super. Objednávám opakovaně. Absorbuji vsechno co maji, dokonce i pres noc! Jsou prijemne, mekke, nesmrdi chemii, neprotecou, nevyvolavaji opruzeniny.
Sofie
Sofie
11 dubna, 2020
Read More
Hodnotí: Skippy Pull Up Vel. 6 (16-25 kg).
Previous
Next

Prémiová řada dětských kalhotkových plenek Skippy Pants Ultra je určena pro ty nejnáročnější zákazníky, kteří v péči o své děti vyhledávají nejvyšší kvalitu. Díky ultratenké absorpční vrstvě tyto plenkové kalhotky jsou tenčí a lehčí než klasické pleny a dítě takovou plenku prakticky nevnímá. 

Skippy Aqua – vlhčené ubrousky vyrobené z vysoce kvalitního materiálu se zvýšenou hustotou 40 g / m2. Velikost 15 cm x 20 cm.

Skippy Premium – vlhčené ubrousky prvotřídní kvality, velikosti 15 cm x 20 cm, vyrobené z vysoce kvalitních materiálů s vysokou hustotou 50 g / m2.