fbpx

O plenkových kalhotkách Skippy

Skippy Pull Up

Kalhotkové plenky Skippy Pull Up se mohou pochlubit všemi vlastnostmi, které rodiče oceňují u plenek předních světových značek.

  • Široký pružný pás zajistí větší pohodlí a udrží plenku na místě i při velkém množství tekutiny uvnitř.
  • Praktický indikátor vlhkosti v podobě dvou žlutých proužků je umístěn na vnější straně plenky.

Plenky tyto řady jsou vylepšeny o pružné manžetky, které spolehlivě ochrání nožičky vašeho dítěte před otlaky. Věříme, že naši zákazníci ocení významně zlepšené vlastnosti plenek z nové řady ve spojení s jejich cenou. 

Plenkové kalhotky Pull Up
Plenkové kalhotky Skippy Ultra

Skippy Ultra

Nová prémiová řada dětských kalhotkových plenek Skippy Pants Ultra je určena pro ty nenáročnější zákazníky, kteří v péči o své děti vyhledávají nejvyšší kvalitu. Na rozdíl od tradičních plenek se kalhotkové plenky Skippy Pants Ultra vyrábí pomocí inovativní technologie zaměřené na vytvoření ULTRATENKÉ ABSORPČNÍ VRSTVY.
Absorpční vrstva je tenká vložka vyrobená ze směsi SAP (superabsorpčního polymeru) a celulózy. Ve srovnání s plenkami vyráběnými s využitím tradiční technologie mají tyto kalhotkové plenky řadu předností:

  • při své větší kapacitě jsou o 30 až 35 % tenčí a o 15 až 30 % lehčí než ty nejlepší plenky vyrobené tradiční technologií, což významně přispívá ke komfortu nošení a dítě takovou plenku prakticky nevnímá;
  • náplň absorpční vrstvy tvoří velmi stabilní a rovnoměrně rozložené SAP, což zajišťuje rychlé a rovnoměrné vstřebání tekutiny;
  • absorpční vrstva je dostatečně odolná, dobře drží tvar i při velkém objemu tekutiny a brání porušení látky nebo výplně.

Maximální pohodlí při nošení je zaručeno také použitím 3D netkané látky na prémiovém vnitřním povrchu a těch nejkvalitnějších, jemných a na dotek velmi příjemných netkaných látek na vnější vrstvě.
Další předností dětských kalhotkových plenek Skippy Pants Ultra je speciální proužek, který usnadňuje sbalení kalhotek po použití, díky čemuž zaberou méně místa v koši.