fbpx

O nás

Narození dítěte přináší do rodiny nejen mnoho radosti a zábavy, ale i spoustu starostí a otázek. Jak správně přebalovat? Jak nastavit režim? Které plenky koupit, aby se v nich miminko cítilo dobře?

Skippy Pleny sice nemá odpovědi na všechny otázky rodičů, ale s výběrem plenek vám náš tým rád pomůže. Už nemusíte dělat žádné kompromisy mezi cenou a kvalitou. Pleny mohou být spolehlivé, příjemné na dotek, pohodlné a zároveň cenově dostupné. Představujeme vám jednorázové dětské plenky a plenkové kalhotky značky Skippy.

Naším cílem je, aby si u nás každý rodič mohl vybrat výrobek odpovídající jeho rodinnému rozpočtu. Ať už zvolíte řadu Econom, More Happiness nebo Premium, vaše miminko bude se svou novou plenkou spokojené. Všechny naše výrobky jsou hypoalergenní, dobře sedí, neprotékají a nedráždí jemnou dětskou pokožku. Pro malé neposedy máme plenkové kalhotky Pull Up a Ultra. V nabídce najdete také cenově dostupné absorpční podložky a vlhčené ubrousky.

Značka Skippy myslí i na lidi trpící inkontinencí a přináší dvě řady plen pro dospěle a inkontinenčních kalhotek: Dr. Skipp Econom Line a Active Line.

Přes svou velmi příznivou cenu se pleny, absorpční podložky a vlhčené ubrousky Skippy nejenže svou kvalitou vyrovnají předním světovým značkám, ale v některých parametrech i předčí výrobky konkurenčních řad.

Zákazníkům z Teplic nabízíme dopravu objednaného zboží zdarma.